Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 r. rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Załężu o godz. 8.30. Mszę Świętą odprawili ks. Łukasz Chłopek – misjonarz z Kazachstanu, absolwent Szkoły Podstawowej w Załężu wraz z ks. Proboszczem Marianem Drozd.

Po Mszy Św. uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami udali się do szkoły.

O godz. 9.30 zabrzmiał dzwonek, który oznajmił rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022 / 2023.

Wszystkich zebranych powitała dyrektor Zespołu Szkół – mgr Ewa Strugała. Pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas, podała przydział sal. Następnie pani dyrektor życzyła Wszystkim Uczniom i Nauczycielom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, inspiracji do działania, wspaniałych przygód podczas rozwijania zainteresowań i pasji, wielu sukcesów.

Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas na pierwszą lekcję wychowawczą.