Nowy wymiar zajęć - październik

WYKORZYSTANIE SPRZĘTU ZAKUPIONEGO W RAMACH

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W październiku uczniowie klas VII i VIII na zajęciach z doradztwa zawodowego przygotowywali gorące kanapki, a uczniowie klas I – III surówkę z marchewki i jabłka. Wykorzystywali sprzęt AGD – tostery, opiekacze, blendera. Przy użyciu wypalarki uczniowie klasy czwartej przygotowali tabliczki z pismem klinowym i hieroglify. Wykonanie makiet Śródziemia do powieści „Hobbit czyli tam i z porotem” było okazją do użycia lutownicy. Dużą popularnością w dalszym ciągu cieszą się klocki Korbo. Różnorodne działania uwiecznione zostały na fotografiach, wykonanych aparatem fotograficznym.

Na zajęciach edukacji przyrodniczej uczniowie kl. I- III przygotowali pyszną surówkę z marchewek i jabłek. Podczas pracy korzystali z blendera, zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.