XIX Turniej Warcab 100-polowych

XIX Turniej Warcab 100-polowych - Cieklin 2019

10 lutego 2019 r. w Cieklinie odbył się XIX Turniej Warcab 100 – polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec Marcina Bolka.

W Turnieju mógł wziąć udział każdy mieszkaniec gminy Dębowiec. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych:

Ø  grupa młodsza (dzieci i uczniowie szkół podstawowych klas I – VI );

Ø  grupa starsza (uczniowie szkoły podstawowej klas VII – VIII, gimnazjum i dorośli).

W grupie młodszej w Turnieju wzięło udział 32 osoby, w grupie starszej – 31 osób. Każdy z uczestników rozegrał 7 rund po 15 minut każda. Losowanie par odbywało się komputerowo.

Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwał sędzia Pan Mariusz Gazda oraz Pan Józef Zdebik, mieszkaniec Woli Dębowieckiej, który od bardzo wielu lat propaguje warcaby 100 – polowe.
Naszą szkołę reprezentowali Judyta Gajewska, Maciej Pitrus, Kamila Gliwa i Dawid Forystek.

Na podium w grupie młodszej stanęli:

1.      Patryk Biernacki

2.      Patryk Kamiński

3.      Judyta Gajewska – uczennica kl. VI naszej szkoły.

Podium w grupie starszej:

1.      Wojciech Biernacki

2.      Bartosz Iskrzycki – absolwent naszej szkoły

3.      Zbigniew Iskrzycki – mieszkaniec Woli Dębowieckiej

Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Marcina Bolka atrakcyjne nagrody oraz puchary. Każdy uczestnik dostał również pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Serdecznie gratulujemy!!!