Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności


Konkurs recytatorski

25 listopada w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Rok literatów 2021 - Norwid, Baczyński, Różewicz".
Szkołę Podstawową w Woli Dębowieckiej reprezentowali Szymon Matyga uczeń klasy 4 i Paulina Pykosz uczennica klasy 5. Konkurs...

Pokaz historyczny grupy Rekonstrukto

Życie i kultura w średniowieczu to temat pokazu historycznego Grupy Artystycznej Rekonstrukto, która gościła w naszej szkole w dniu 25 listopad 2021 r.Uczniowie uczestniczyli w żywej lekcji historii, poznali ekwipunek i uzbrojenie średniowiecznych rycerzy. Odważni podjęli rycerki...

Konkurs fotograficzny

W miesiącu październiku chętni uczniowie klas IV - VIII naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle pod hasłem „Drzewo w obiektywie”.

Celem Konkursu było:

- wzmocnienie świadomości wśród Uczestników jaką...

W Muzeum Rodziny Ulmów - online

Dnia 17 listopada 2021r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w lekcji online ,,Rola wartości leżących u podstaw odzyskania i utrzymania niepodległości Polski oraz budowy jedności Narodu Polskiego na przykładzie rodziny Ulmów z Markowej".

Wykład prowadził pan Kamil Kopera pt.,, Cena...

Mała książka - wielki człowiek

W ramach kampanii ,,Mała książka - wielki człowiek" uczniowie klasy pierwszej otrzymali książki ,,Pierwsze abecadło" wydane przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Serdecznie dziękujemy!

NA GÓRĘ