Szkolny Klub Sportowy

Program "Szkolny Klub Sportowy" to działanie systemowe skierowane do uczniów naszej szkoły. SKS ma na celu stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką prowadzącego zajęcia pana mgr Radosława Wcisło, nauczyciela wychowania fizycznego. Stanowi także motywacje do podejmowania aktywności fizycznej, skupiając się  w szczególności na uczniach o mniejszej sprawności fizycznej, czy rzadziej podejmujących aktywność fizyczną w czasie wolnym. Systematyczne, pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach Programu SKS są prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach. Zajęcia prowadzone w ramach Programu odbywają się w 60-minutowych jednostkach treningowych, dwa razy w tygodniu. W naszej szkole zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach od 16.30 do 18.00.
Wszystkich chętnych uczniów z naszej szkoły chcących uczestniczyć w zajęciach zapraszamy do kontaktu z panem Radosławem Wcisło – nauczycielem wychowania fizycznego.

center