Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2018/2019

ANKIETA

Szanowni Rodzice!
Uprzejmie informujemy, że Gmina Dębowiec bierze udział w badaniach zleconych przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju nad obszarami zagrożonymi trwałą marginalizacją.
W związku z powyższym zwracam się z prośbą o wypełnienie przez Państwa ankiety przesłanej przez instytucję przeprowadzającą ww. badanie nt. Gminy Dębowiec.
Zachęcamy Rodziców do udziału w badaniu.

Wypełnij ankietę
#RekordDlaNiepodleglej

Dzień 11 listopada w tym roku ma szczególny charakter, bowiem w 2018 r. przypada 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości. 9 listopada 2018 r. o godz. 11.11 w naszej szkole wybrzmiał hymn państwowy. Dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej wraz z nauczycielami wspólnie odśpiewali 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie społeczność szkolno – przedszkolna wzięła udział w uroczystej akademii, przygotowanej przez uczniów klasy VII i VIII. Program słowno – muzyczny opowiadał o drodze Polaków do odzyskania Niepodległości, o wadze symboli narodowych. Uczennica klasy IV recytowała wiersz „Opowiedz nam Ojczyzno”. Przedstawiony został „Dekalog Patrioty”. Niezwykła lekcja historii wzbogacona była prezentacją multimedialną.
Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Ewa Strugała podziękowała uczniom za piękny występ, a nauczycielom za jego przygotowanie. Po akademii wszyscy uczniowie ze 100 balonów: 50 białych i 50 czerwonych ułożyli flagę.
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło