Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2018/2019

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W dniach 15 - 17 kwietnia 2019r. uczniowie klasy ósmej przystąpili do pierwszego swojego egzaminu. W kolejnych dniach pisali egzamin z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Życzymy powodzenia ósmoklasistom.
WARSZTATY MALOWANIA PISANEK

W dniu 29 marca uczniowie klas 1 - 4 uczestniczyli w warsztatach malowania pisanek. Swoją wiedzą i umiejętnościami podzieliły się panie Katarzyna Kozłowska i Jadwiga Bolek (mama i babcia naszego ucznia). Uczniowie poznali różne metody i techniki zdobienia jajek oraz wykorzystywane do tego celu materiały.
Pod ich kierunkiem dzieci podjęły trud malowania wielkanocnych jajek.

DZIEŃ KOBIET

9 marca 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Woli Dębowieckiej odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Paniom, które odpowiedziały na zaproszenie, życzenia złożyli: Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek, radna pani Zofia Misiołek, sołtys Woli Dębowieckiej Edward Setlak, przew. Koła Gospodyń pani Małgorzata Myśliwiec. Program artystyczny przedstawiły panie z Koła Gospodyń oraz uczniowie klasy szóstej
i siódmej naszej szkoły. Zaprezentowały swój talent wokalny i aktorski. Wierszami, skeczami i piosenkami oddały hołd kobietom. Wszystkie Panie otrzymały kwiaty i drobne upominki.
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło