Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2018/2019

BEZPIECZNE WAKACJE

W ramach akcji przeprowadzonej przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle, uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantem i wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie na wakacjach.

WYJAZD DO KINA

6 czerwca 2019 r. uczniowie klas I – III, z okazji Dnia Dziecka, pojechali do kina „Helios” do Krosna. Obejrzeli film animowany pt. „Panda i banda”.
Film ten przedstawiał perypetie grupy przyjaciół, którzy pewnego dnia stanęli przed ogromnym wyzwaniem dostarczenia zagubionej pandy do jej prawdziwego domu. Wyprawa dostarczyła im masy przygód i stała się próbą ich przyjaźni. Film zawierał wiele śmiesznych i zaskakujących scen.
Po udanym seansie wszyscy w doskonałych nastrojach wrócili do szkoły.


KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 29 maja 2019 roku odbył się XIV Gminny Konkurs Matematyczny. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Kamila Górska zajęła II miejsce, a Radosław Misiołek III miejsce. Za zdobyte miejsca otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Serdecznie gratulujemy!

MAMA I TATA TO NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA

29 maja 2019 r. uczniowie klas I – III gościli w szkole swoich rodziców. Z okazji Ich święta uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli wychowawców, przedstawili, przygotowany na tę uroczystość, program słowno – muzyczny. Najpiękniej jak umiemy, dziękowaliśmy za trud, wytrwałość i bezgraniczną miłość słowami wierszy, piosenek. Swoim rodzicom dzieci zadedykowały dwa tańce: chłopcy zatańczyli „Taniec z kapeluszami”, a dziewczynki – „Taniec z kwiatami”. Na zakończenie każde dziecko uściskało swoich rodziców i wręczyło własnoręcznie przygotowany prezent.
Poniżej prezentujemy nasze wspomnienia…

"JAK ZOSTAĆ STRAŻAKIEM"

28 maja 2019 r. uczniowie klas I – III oraz dzieci z grupy przedszkolnej pojechały na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej do Jasła. Dzięki uprzejmości strażaków podziwialiśmy wozy strażackie, ich wyposażenie w sprzęt gaśniczo – ratowniczy. Uczestnicy wycieczki obserwowali strażaków, którzy w tym dniu trenowali wspinanie się na trzypiętrowy budynek, w ramach przygotowań do zawodów strażackich. Każdy mógł, choć na chwilę, poczuć się jak zawodowy strażak, gdy założył hełm strażacki i kapok, a później zasiadł w kabinie wozu strażackiego. Dziękujemy za miłe przyjęcie, przybliżenie nam, na czym polega trudna i niebezpieczna praca strażaka w czasie pożarów, powodzi czy wypadków drogowych.

********
W tym dniu dopisała nam piękna pogoda. Dlatego po wizycie u strażaków, udaliśmy się na Ogródek Jordanowski. Dzieci wesoło bawiły się na placu zabaw. Korzystały z huśtawek, karuzeli, zjeżdżalni, urządzeń do wspinania. Czas minął szybko i przyjemnie. W doskonałych humorach, pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły i do przedszkola. A oto nasze wspomnienia…
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło