Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2018/2019

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W dniach 15 - 17 kwietnia 2019r. uczniowie klasy ósmej przystąpili do pierwszego swojego egzaminu. W kolejnych dniach pisali egzamin z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Życzymy powodzenia ósmoklasistom.
WARSZTATY MALOWANIA PISANEK

W dniu 29 marca uczniowie klas 1 - 4 uczestniczyli w warsztatach malowania pisanek. Swoją wiedzą i umiejętnościami podzieliły się panie Katarzyna Kozłowska i Jadwiga Bolek (mama i babcia naszego ucznia). Uczniowie poznali różne metody i techniki zdobienia jajek oraz wykorzystywane do tego celu materiały.
Pod ich kierunkiem dzieci podjęły trud malowania wielkanocnych jajek.

GIEŁDA SZKÓŁ

21 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych w Zespole Szkól nr 3 w Jaśle. Wybór szkoły średniej czy szkoły branżowej, w której młody człowiek będzie rozwijał swoje zainteresowania nie należy do najłatwiejszych. Tuż przed ostatecznym wyborem uczniowie mogli dobrze poznać ofertę edukacyjną porozmawiać z uczniami szkół i kadrą nauczycielską. Takie spotkania pozwalają rozwiać wiele wątpliwości. Nasi uczniowie również szczegółowo zostali zapoznani z ofertą Zespołu Szkół Usługowo i Spożywczych w Jaśle. Szkoła gościła również przedstawicieli szkół z Trzcinicy, Iwonicza Zdroju i Miejsca Piastowego, którzy przedstawili swoje oferty kształcenia.
***

„To co dziś jest rzeczywistością,
Wczoraj było nierealnym marzeniem”
W ramach zajęć doradztwa zawodowego uczniowie klasy 7 i 8 mieli przygotować plakaty na temat „Ja dzisiaj, ja za 15 lat” i „Pizza czasu” Uczniowie zastanawiali się ile czasu poświęcają w ciągu dnia na: szkołę, rekreację, rodzinę, jedzenie, spanie. Efektywne zarządzanie czasem to nie tylko doskonała organizacja własnej pracy ale przede wszystkim odpowiednie umiejętności i cechy osobowości. Poznanie, określenie i uporządkowanie własnych wartości, umiejętności pozwoliło na przedstawienie siebie dzisiaj i za 15 lat.
DZIEŃ KOBIET

9 marca 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Woli Dębowieckiej odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Paniom, które odpowiedziały na zaproszenie, życzenia złożyli: Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek, radna pani Zofia Misiołek, sołtys Woli Dębowieckiej Edward Setlak, przew. Koła Gospodyń pani Małgorzata Myśliwiec. Program artystyczny przedstawiły panie z Koła Gospodyń oraz uczniowie klasy szóstej
i siódmej naszej szkoły. Zaprezentowały swój talent wokalny i aktorski. Wierszami, skeczami i piosenkami oddały hołd kobietom. Wszystkie Panie otrzymały kwiaty i drobne upominki.
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło