Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2019/2020

Spotkanie z policją klasy I - III i przedszkole

***
#SzkołaPamięta

Nasza szkoła i przedszkole włączają się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej
„Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest pielęgnowanie pamięci o naszej historii, a zorganizowane działania mają upamiętnić ważne postaci oraz wydarzenia.
WYCIECZKA NA CMENTARZ

25 października uczniowie klas I-III wybrali się na cmentarz do Załęża. Odwiedzili groby najbliższych. Nie zapomnieli także o grobach, które były zaniedbane i opuszczone. Zapalili tam znicze i pomodlili się. W drodze powrotnej do szkoły wstąpili na plac zabaw przy Domu Kultury w Woli Dębowieckiej.
14 października obchodzony jest Dzień Komisji Edukacji Narodowej, zwany Dniem Nauczyciela. To niepowtarzalna okazja, aby podziękować: nauczycielom i wychowawcom – za trud, który wkładają w wychowanie i naukę, pracownikom obsługi – za codzienną troskę i utrzymywanie porządku. Z tej okazji 11 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów klas siódmej i ósmej oraz klasy czwartej. Uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili sceny z życia szkolnego. Dedykowali życzenia pani dyrektor oraz wszystkim nauczycielom. Życzenia złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców, obecna na uroczystości. Do życzeń z okazji Dnia Nauczyciela dołączył się również Wójt Gminy Dębowiec pan Marcin Bolek, który skierował z tej okazji list


Z okazji Dnia Nauczyciela
składamy serdeczne życzenia
wielu sukcesów zawodowych,
spełnienia obranego celu oraz tego,
aby podejmowany trud
był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki
mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć,
że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,
że miłość i życzliwość często znajdujemy
w najciemniejsze dni.

 


ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło