Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2019/2020

Rozstrzygnięcie konkursu

„Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”

W roku szkolnym 2019/2020 w II edycji konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” wzięło udział 3480 klas z 2239 szkół podstawowych z całej Polski.

Dlatego z ogromną radością informujemy, że klasa II naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w tym konkursie edukacyjnym. W ramach otrzymanego wyróżnienia uczniowie klasy drugiej otrzymali nagrody rzeczowe: dyplomy, długopisy ze Słodziakami oraz maskotki Gangu Słodziaków – Juniorów.
W bieżącym roku po raz kolejny nasza szkoła i przedszkole bierze udział w akcji „Razem na Święta”. W ramach tego przedsięwzięcia przygotowane zostały aniołki z makaronu, które wraz z życzeniami świątecznym trafią dla mieszkańców Woli Dębowieckiej.SZKOLNY TURNIEJ WARCAB 100-polowych

***

WYCIECZKA DO KROSNA

W dniu 13 grudnia 2019 roku uczniowie klas I-IV wybrali się na wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Zapoznali się tematyką hutnictwa szkła. Podziwiali piękno szklanej sztuki oraz kunszt artystów szkła. Poznali tajniki technik produkcyjnych i zdobniczych.Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach, na których ozdabiali bombki choinkowe za pomocą farb akrylowy i brokatu. Taka ozdoba, przez swój wyjątkowy charakter, będzie doskonałym prezentem dla najbliższych.
POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE

12 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas I – IV z przedstawicielem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jaśle. Uczniowie uczestniczyli w prelekcji na temat „Bezpieczeństwa dzieci na wsi” prowadzonej przez pana Krzysztofa Bartusiaka. Na spotkaniu zaprezentowany został animowany film edukacyjny pt. „Rodzina Porażków”, który przedstawił uczniom przykładowe sytuacje z codziennego życia wiejskiego, które mogą prowadzić do nieszczęścia. Prowadzący przekazał szereg informacji dotyczących zagrożeń: co wolno, a czego należy unikać, aby nie doszło do wypadku. Następnie uczniowie wykonywali prace plastyczne związane z pracami gospodarskimi i bezpieczeństwem podczas ich wykonywania. Uczniowie, którzy wykonali najciekawsze prace otrzymali nagrody. Każdy uczestnik otrzymał ciekawe materiały edukacyjne w postaci kolorowanek i książeczek, puzzli o bezpieczeństwie na wsi. Spotkanie było bardzo interesujące i pouczające przede wszystkim ze względu na tematykę, która jest niezwykle istotna dla nas wszystkich – bezpieczeństwo dzieci na wsi. Serdecznie dziękujemy p. Krzysztofowi za bardzo cenne wiadomości.
#SZKOLADOHYMNU

Nasza szkoła włączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”. Poniżej zamieszczamy pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło