Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
Rok szkolny 2019-2020

E-wywiadówka

 Informacja dla Rodziców 

Proszę zapoznać się z ocenami w dzienniku elektronicznym. W ramach e–wywiadówki, w dniu 20.05.2020 r. w godzinach 16.00 – 17.00 Wychowawcy będą udzielać szczegółowych informacji przez kontakt telefoniczny lub aplikację Messenger.

Majowe święta

1 Maja – Święto Pracy – Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, popularnie zwany 1 Maja obchodzony jest corocznie od 1890. W Polsce Święto Pracy jest świętem państwowym od 1950 r.

 Czytaj więce...jINFORMACJE O NABORZE ELEKTRONICZNYM

 Drodzy Rodzice i Ósmoklasiści

Każdy z uczniów klasy ósmej został już zarejestrowany w systemie przez szkołę podstawową. Bezpośrednio wchodząc na link https://podkarpacie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html otwiera się strona dla uczniów jako kandydatów.

Na serwerze PODKARPACIE opublikowana została Oferta Edukacyjna.  W związku z tym proszę Państwa i Was Drodzy Uczniowie do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych, która znajduje się w zakładce Oferta.

Dokładne informacje na temat jakie działania możecie podjąć teraz oraz jak korzystać z witryny są zawarte w Informacji, która jest zmieszczona w zakładce DLA ÓSMOKLASISTY.

Jeżeli kogoś interesuje szkoła ponadpodstawowa spoza powiatu jasielskiego (np. Krosno, Iwonicz Zdrój, Miejsce Piastowe, Gorlice) musi zapoznać się z ofertą i zasadami rekrutacji umieszczonymi na stronie tej szkoły, która go interesuje, ponieważ system obejmuje tylko szkoły ponadpodstawowe powiatu jasielskiego.Dzień Książki

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest corocznie 23 kwietnia. Święto to ustanowiono w 1995 roku przez UNESCO. Ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.Dzień Ziemi

22 kwietnia przypada Dzień Ziemi. W Polsce Dzień Ziemi obchodzony jest od 1990 roku. W tym dniu prowadzone są różnorodne działania, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Motywem przewodnim w 2020 r., a zarazem hasłem obchodów jest „Działania na rzecz ochrony klimatu”. Jego celem jest zaakcentowanie wyzwań związanych z zachodzącymi zmianami klimatycznymiWIELKANOC

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Jezusa Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie Chrystusa, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Ewa Strugała dyr. Zespołu Szkół w Woli Dębowieckiej wraz z Gronem Pedagogicznym Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

 W związku z wprowadzeniem przez Pana premiera stanu zagrożenia epidemiologicznego i zawieszeniem zajęć  dydaktycznych do 10 kwietnia 2020 r., pragnę przekazać kilka istotnych informacji.

 Czytaj więcej...Szkoła z TVP

O godzinie 8.00 ruszyły dziś pierwsze lekcje z TVP! Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. To efekt podpisanego 27 marca porozumienia dotyczącego realizacji audycji oświatowych dla uczniów szkół podstawowych, między TVP S.A. i Ministerstwem Edukacji Narodowej. Zapraszamy do oglądania!

 Czytaj więcej...Odszedł Profesor Krzysztof Penderecki

 W niedzielę 29 marca po długiej i ciężkiej chorobie zmarł prof. Krzysztof Penderecki - Wielki Polak, wybitny twórca, humanista, jeden z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich kompozytorów.

 Czytaj więcej...REKRUTACJA DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Szanowni Rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną rodzice, którzy ubiegali się o przyjęcie do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej szkoły podstawowej proszeni są o wypełnienie Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz przesłanie skanu lub zdjęcia zrobionego telefonem i przesłanie na adres e-mail: spwoladeb@gmail.com do 30 marca 2020 r. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma możliwości przesłania go w wyżej wymienionej formie, informujemy, że można przesłać pocztą tradycyjną. W przypadku, gdy ktoś prześle zdjęcie lub skan potwierdzenia na adres mailowy, po ustaniu epidemii będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

OŚWIADCZENIE WOLI - Przedszkole
OŚWIADCZENIE WOLI - Szkoła


 Czytaj więcej...

ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło