Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2020/2021

WAŻNE INFORMACJE DYREKTORAUprzejmie informuję, że od listopada 2020 r. odpłatność za wyżywienie będzie dokonywana tylko za pomocą przelewu bankowego. Termin dokonywania wpłat, nr konta bankowego i kwotę, która należy wpłacić za wyżywienie będzie przekazywana każdemu indywidualnie na pocztę elektroniczną.
Z poważaniem Dyr. Ewa Strugała
Dyplomy za udział w ogólnopolskiej akcji
ŚWIĘTUJMY RAZEM. CHOĆ OSOBNO – 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Przed nami kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości poświęconej Ojczyźnie i Wolności, 11 Listopada to symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i symbol zwycięstwa.
W tych niecodziennych warunkach pandemicznych, serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do uczczenia Dnia Święta Niepodległości poprzez wywieszenie na swoich domach, balkonach i posesjach flagi narodowej.
Zróbcie zdjęcie Siebie z powiewającą flagą i prześlijcie na szkolny adres mail do dnia 12 listopada. Pokażcie, że jesteście PATRIOTAMI. Wszystkie Wasze zdjęcia umieścimy na naszej stronie szkolnej.
Niech biało – czerwona powiewa w każdym zakątku naszej miejscowości i niech przypomina o tym, jak ważna jest dla nas wolność i niepodległość!!!
PASOWANIE NA UCZNIA

W dniu 22 października 2020 r. odbyła się w sali lekcyjnej uroczystość Pasowania na Ucznia.
Pierwszoklasiści, w obecności pani dyrektor , ks. proboszcza, pani wychowawczyni i rodziców, zaprezentowali umiejętności wokalne, złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor pasowała ich na uczniów Zespołu Szkół w Woli Dębowieckiej.
Uczniowie z okazji swojego święta otrzymali życzenia, drobne upominki. Zostało im przekazane również „Drzewko pierwszaka”.
Podczas uroczystości Pasowania na Ucznia pani dyrektor przekazała pierwszoklasistom „Wyprawki Czytelnicze”, które zostały przygotowane i nieodpłatnie przekazane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.Projekt czytelniczy realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W skład Wyprawki Czytelniczej wchodzą: książka „ Pierwsze abecadło”, broszura, która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet. Mamy nadzieję, że miłość do książek oraz pasja czytania będą towarzyszyć naszym pierwszoklasistom na co dzień.OKE-KRAKÓW
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło