Wiarygodna szkoła
Owoce, warzywa, mleko
ROK SZKOLNY 2020/2021

Wymarzone lizaki

Chętni uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z przedszkola wzięły udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mój wymarzony lizak” organizowanym przez Muzeum Lizaka w Jaśle. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych , kreatywności i wrażliwości estetycznej. Prace wykonane były różnymi technikami, a także pomysłowe, kolorowe i staranne. Każdy uczestnik za wykonaną pracę otrzymał pamiątkowy dyplom i bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Lizaka w Jaśle.
Gratulacje!
Konkurs fotograficzny

W miesiącu październiku bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Międzygminnym Konkursie Fotograficznym pod hasłem „MARTWA NATURA Z KSIĄŻKĄ” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dębowcu oraz Filię Biblioteczną w Cieklinie. Przedmiotem konkursu były fotografie ułożonej przez siebie martwej natury. Jednym z elementów martwej natury miała znaleźć się książka. Celem konkursu była: wspólna aktywność online, rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii, zachęcanie do kreatywnego spędzania czasu, pobudzenie do pozytywnego myślenia w obliczu panującej pandemii. Jury konkursu wyłoniło zwycięzców. W gronie najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. II miejsce zajęła Lena Kozek uczennica klasy VI. Natomiast wyróżnienie trafiło do Julii Sanockiej uczennicy klasy VII. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, zaś autorzy najpiękniejszych zdjęć nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Dębowcu oraz Wójta Gminy Dębowiec.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w konkursach. Niech fotografia stanie się waszą pasją, która daje możliwość przedstawienia zwykłych przedmiotów, w niezwykły sposób. To trudna sztuka, bo jak mawiał Neil Leifer czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia.
MULTITEST 2020

W październiku w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs historyczny organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES): Multitest. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. W. Michnal, nauczyciel historii. Z naszej szkoły w konkursie brało udział 4 uczniów z klas VII - VIII. Wyniki konkursu ukazały się w grudniu. Miło nam poinformować, że uczennica klasy VII – Julia Sanocka osiągnęła wysokie wyniki. Spośród 220 uczestników z klas VII biorących udział w konkursie, Julia zajęła 10 miejsce! Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania.
Gratulacje! Życzymy sukcesów w następnych konkursach.
W Centrum Nauki Kopernik - online

W dniu 2 grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach online w ramach projektu "Nauka dla Ciebie". To wspólny program Centrum Nauki Kopernik i Ministerstwa Edukacji i Nauki.Dyplomy za udział w ogólnopolskiej akcji
ŚWIĘTUJMY RAZEM. CHOĆ OSOBNO – 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Przed nami kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości poświęconej Ojczyźnie i Wolności, 11 Listopada to symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i symbol zwycięstwa.
W tych niecodziennych warunkach pandemicznych, serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do uczczenia Dnia Święta Niepodległości poprzez wywieszenie na swoich domach, balkonach i posesjach flagi narodowej.
Zróbcie zdjęcie Siebie z powiewającą flagą i prześlijcie na szkolny adres mail do dnia 12 listopada. Pokażcie, że jesteście PATRIOTAMI. Wszystkie Wasze zdjęcia umieścimy na naszej stronie szkolnej.
Niech biało – czerwona powiewa w każdym zakątku naszej miejscowości i niech przypomina o tym, jak ważna jest dla nas wolność i niepodległość!!!
PASOWANIE NA UCZNIA

W dniu 22 października 2020 r. odbyła się w sali lekcyjnej uroczystość Pasowania na Ucznia.
Pierwszoklasiści, w obecności pani dyrektor , ks. proboszcza, pani wychowawczyni i rodziców, zaprezentowali umiejętności wokalne, złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor pasowała ich na uczniów Zespołu Szkół w Woli Dębowieckiej.
Uczniowie z okazji swojego święta otrzymali życzenia, drobne upominki. Zostało im przekazane również „Drzewko pierwszaka”.
Podczas uroczystości Pasowania na Ucznia pani dyrektor przekazała pierwszoklasistom „Wyprawki Czytelnicze”, które zostały przygotowane i nieodpłatnie przekazane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.Projekt czytelniczy realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W skład Wyprawki Czytelniczej wchodzą: książka „ Pierwsze abecadło”, broszura, która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet. Mamy nadzieję, że miłość do książek oraz pasja czytania będą towarzyszyć naszym pierwszoklasistom na co dzień.OKE-KRAKÓW
ECM-Lusławice
Pogoda na dziś
Akademia Judo
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło